Medyum Kimdir ve ne yapar

Medyum Kimdir? Medyum günümüzde fazla bilinmeyen bir tedavicidir. İnsanların çoğu sorununa bakan bilimde ve tıpta açıklaması olmayan bir çok konuya bakan ve en olumlu mucizevi insanları hayrete düşüren sonuçları veren kişidir. Medyumluk çok eski tarihlerden itibaren var olan bir kavramdır. Fakat günümüzde fazla bilinmemektedir mevcut teknoloji ve tıp imkanları bu tür konuların önlerini kesmiştir. Ve günümüzde olan medyum sahtekarlığı da bu tedavi yöntemlerinin bilinmesine engel olmuştur. Eğitim almadan kendine medyum diyen sahtekarlar vardır bu insanlar tedavi edilecek hastanın parasından başka bir şey istemez. Gerçek medyum ise ilk amacı insanı tedavi edip amacına ulaştırmaktır.

Medyumlar büyü yaptırmak veya büyü bozmak için kullanılır insanlar bir çok konuda medyumlara başvurabilir bunlardan bazı konular: AŞK BÜYÜLERİ,BOŞANMA BÜYÜSÜ,BÜYÜ ÇEŞİTLERİ,BÜYÜ NASIL BOZULUR,BÜYÜLER HAKKINDA,CANBAR BÜYÜSÜ,EVLİLİK BÜYÜSÜ,KARA BÜYÜ,KAŞIK BÜYÜSÜ,PAPAZ BÜYÜSÜ,SABUN BÜYÜSÜ gibi konulardır bu konular sitemizde yer almaktadır.

Medyum kimdir,

Medyum ruh ötesi deneylerinde, ruhlarla insanlar arasında aracılık ettiğini öne süren kimse. anlamına gelmektedir yani medyumlar bugün ki bilimlerin kanıtlayamadığı ruh ötesi varlıklar ile tedavi gerçekleştirmektedir. İnsanların çoğu konuda büyü kullanabileceği bir gerçektir ve çok eski zamanlardan günümüze kadar büyü (sihir) kullanılmıştır. Medyum olan kişi herkes tarafından güven duyulan, insanların sırlarını başka hiç kimseyle paylaşmayan, güçlü bir irade ve ahlaka sahip olmak zorundadır. Günümüzde bu tür olaylar ve alınan sonuçlar sizler tarafından da bilinmektedir. Medyumlar şüphesiz ki, enerji yoğunluğunu hissetmesiyle, bir takım olayları, farklı güçleri kullanırken kendine ve karşısındaki insana karşı daima saygılı olmak zorundadır. Bazı medyumların; “her şeyi bilirim” gibi çok iddialı yaklaşıp hiç bir şeyi bilmemesi nedeniyle günümüzdeki medyumluk yapısı güvenilirliğini yitirmiştir. medyum kimdir

Bu kişiler sorununuz üzere rüyaya yatacağım, şu an yoğunlaşamıyorum gibi bahanelerle medyumluk mesleğini karalamaktadır. Medyum mistik gücü sayesinde; olayları sanki televizyon ekranından görüyormuş gibi anlatır.Olması gereken Medyumluk da budur. Dolayısıyla bilgisine başvurduğunuz medyum güvenilir, itimat telkin eden birisi olmalıdır. Medyum trans halinde iken; çok kısa bir an bile olsa maddesel bedenini terk eder ve eterik bağ olarak yoğunlaştığı konuya ya da zamana endekslenir. Bu bir tür orada olmakla eş değerdedir ve bulunmuş olduğu yerdeki tüm duyguları kendine alır. Mesela yoğunlaştığı yerde acı, üzüntü varsa bunu birebir kendisi de yaşar veya karşıt duyguları da birebir şekilde hisseder. Medyum konusunda dikkatli olmanız gerekir eğitim almış bilgili ve ilimli bir medyuma başvurmalısınız bu konuda medyum aytekin hoca size önerimiz olacaktır.

Yorum Yaz