Medyum Aytekin Hoca (Kimdir)

Medyum Aytekin Hoca

Medyum günümüzde çok az bilinen kavramlardan biridir.Hocalar’dan farklı olarak sadece havas ilmi ile ilgilenen medyumlar bu yönden diğer dini kavramlardan ayrılırlar. Medyumlar günümüzde bir çok insana üstün ve mucizevi tedavi yöntemleri sunmaktadır tabi her medyum bu sonuçlara katılamaz.

Bazı medyumlar özellikle kendini medyum sananlar insanlara tedavi amaçlı daha büyük zararlar vermektedir bu hem maddi hem de manevi zararlardır sahtekar medyumlar insanları dolandırmaktadır bu yüzden sizler en doğruyu ve güveniliri seçmekte dikkatli olmalısınız.
 
Size önerimiz ise bir medyumu ilk önce çevrenizden araştırmanız olacaktır yani referansı ne kadar çok ve bol olan bir medyum seçmelisiniz en olumlu sonuçları aldıran mucizevi sonuçlar veren insanları mutlu etmiş medyumu seçmelisiniz bu konuda önerimiz bu güne kadar yaptığımız tedaviler ile ve referanslar ile tabi ki Medyum Aytekin hocamız olacaktır.Medyum Aytekin Hoca

Bir medyumun medyum olabilmesi için eğitimli ilim sahibi olan bir murşid tarafından uzun bir eğitimden geçirilmesi gereklidir. Medyumluk uzun bir eğitim gerektirir ardından deneyim ile medyum olunur. Büyüler yapılırken bazı hatalarla eğitimli olmayan medyumlar size zarar verir.
 
Medyumluk fiziksel dünyadan ayrı bir kavramdır yani medyumların ruh yapısı çok önemlidir her insan ruh bakımından aynı değildir. Medyumlar yaptıkları büyüler sonucu cinler ile iletişime geçmektedir buda ya büyü yapanı etkiler yada medyumu etkiler. Bu yüzden güçlü bir ruh sahibi olmalıdır.
 
 

Medyum Aytekin Hoca

ilmini murşid bir kişi tarafından tamamlamış önemli konularda eğitim almıştır bunlardan bazıları kenzül-havvas, havvasül-havvas , kenzüz- zehep, şemsül maarifi el-kubra sumusul envar _kunuzul yani havas ilminin en önemli alt dallarıdır
Medyum Aytekin hoca aldığı uzun eğitim sonrası önemli bilgi ve birikime sahip olmuştur bunun sonucunda çoğu medyumun tedavi edemediği çaresiz kaldığı konularda insanları hayrete düşürmüş ve mucizelere yol açmıştır. Başarıları sonucu önemli belgeler kazanmıştır bu hem bilim dünyasında hem tıp dünyasında ayakta alkışlanmıştır.


Allah (CC) istemeden bir şey mümkün olmaz. Yaptığımız her tedaviyi Allah’ın bilgisi dahilinde onun kurduğu kurallar ile onun lütfu ile yapmaktayız.
 

Yapılan büyüler – Bozulan Büyüler :
AŞK BÜYÜLERİ, BOŞANMA BÜYÜSÜ, BÜYÜ ÇEŞİTLERİ, BÜYÜ BOZMA, CANBAR BÜYÜSÜ, EVLİLİK BÜYÜSÜ, KARA BÜYÜ, KAŞIK BÜYÜSÜ, PAPAZ BÜYÜSÜ, SABUN BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ, AYIRMA BÜYÜSÜ, GERİ GETİRME BÜYÜSÜ ve daha fazlası.
Sevgilisinden ayrılan, boşanmak isteyen, aşık etmek isteyen, ayırmak isteyen, evlenmek isteyen, kötülüklerden kurtulmak isteyen, itaat ettirmek , büyü iptali, kara büyü, geri getirme, bolluk getirme, içkiden kurtulma, başarı isteyen, ruhsal sorunlar gibi konularda sorunu olan bizlere ulaşabilir.
 

Büyünün yapılması için gerekenler:
Büyü yapılacak kişinin ismi, anne adı, doğum tarihi. Kendi isminiz, anne adınız, doğum tarihiniz.
Bu bilgiler bir kağıtta medyuma verilir ve gerekli tedavi uygulanır.


Piyasada en uygun fiyatlarımızla sizlere en iyi olumlu sonuçları veriyoruz yaptığımız tedavilerle yüzlerce referansımızı sizlere gururla sunuyoruz .
 

Bilgi veya destek için : TEL NO 0538 046 69 70

Yorum Sayısı (2)

 • Zeynep

  |

  Aytekin hocaya aşk büyüsü yaptırdım ve olumlu sonuç aldım. Tavsiye ederim.

  Cevapla

 • Selda

  |

  kesinlikle tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorum Yaz